PRESTİJ EĞİTİM HAKKINDA NELER SÖYLEDİLER?

 

HSBC BANK EĞİTİM MERKEZİ

2008 yılından itibaren Prestij Danışmanlık’tan çok farklı konularda eğitimler almaktayız. Eğitimlerin katılımcı değerlendirmeleri, eğitmenlerin güler yüzlülüğü, firmanın ve eğitmenlerin bizlerle olan iletişimleri, ilgileri oldukça olumludur. HSBC İnsan Kaynakları Eğitim ve Geliştirme Birimi olarak kendileri ile çalışmaktan mutluluk duymaktayız.


 

TBB (TÜRKİYE BANKALAR BİRLİĞİ) EĞİTİM MERKEZİ

TBB Eğitim Merkezimizde vermiş olduğunuz eğitim programının katılımcılar tarafından yapılan değerlendirmesi ekte rapor halinde bilgilerinize sunulmuştur.
Değerli katkılarınız için çok teşekkür ederim.

Seminer Adı: Kredi Başvurularının Vergi ve Mali Açıdan Değerlendirilmesi

Genel Düşünce ve Öneriler:

Katılımcılar, seminerin son derece yararlı geçtiğini ve eğitmenin çok başarılı bir sunum yaptığını ifade etmişlerdir.

Seminer Adı: Bankacılıkta Vergi ve Fon Uygulamaları

Genel Düşünce ve Öneriler:

Katılımcılar, seminerin son derece yararlı geçtiğini ifade etmişler, eğitmeni mükemmel olarak değerlendirmişler.
” TBB Eğitim Merkezimizde vermiş olduğunuz eğitim programının katılımcılar tarafından yapılan değerlendirmesi ekte rapor halinde bilgilerinize sunulmuştur.
Değerli katkılarınız için çok teşekkür ederim. ”

Seminer Adı: Bankacılıkta Vergi ve Fon Uygulamaları

Genel Düşünce ve Öneriler:

” Katılımcılar, çok başarılı bir eğitim aldıklarını eğitmenin çok iyi bir şekilde anlatım yaptığını ifade etmişlerdir. Katılımcılar semineri, çok faydalı, uygulamalara ışık tutan, aktif ve başarılı bulmuşlardır. Eğitmen tarafından iyi bir şekilde tasarlanmış, eğitmenin bilgi birikimi ve analitik anlatımıyla etkili bir seminer olduğu belirtilmiştir. ”


 

ANADOLUBANK

Yaklaşık 10 yıldır, işbirliği yaptığımız Prestij Eğitim ve Danışmanlık; alanındaki bilgi ve deneyim zenginliği, farklı durumlar için çözümler üretebilmesi, görev alan danışmanlarının yetkinliği, acil gereksinimlerde esnek ve hızlı dönüşü, kurum ihtiyaçlarına uygun çözüm üretebilmeleri, konularındaki gelişmeleri izlemeleri, alanları dışındaki çalışmalarda yol göstermeleri gibi çok sayıda özellikleri ile her zaman birlikte çalışmayı sürdürmekten keyif ve gurur duyduğumuz bir iş ortağımızdır. Gönül rahatlığı ve güven içinde kendilerini önermekten mutluluk duyarız.


 

TEKSTİLBANK

Yaşamboyu Eğitime Gönül Verenler,
Prestij Firması’nı diğer pek çoklarından farklı kılan temel özellik “yaşanmışlığı “ sınıf ortamına taşımasıdır. Çünkü eğitmenler hem güncel ve uluslararası kabul görmüş bilimsel teorik bilgilerle donanmışlardır ve hem de sorumlu oldukları eğitim konularında derin iş ve hayat tecrübelerine sahiptirler. Bundan dolayıdır ki, Prestij Firması eğitmenlerinin tüm paylaşımları hayata dönüktür. Öğrettikleri; eğitim sonrasında hem işinizde hem de iş dışındaki yaşamınızda hemen uygulayabileceğiniz ve böylece hayatınızı kolaylaştıracak türdendir. Devamlı gelişen ve geliştiren bir kurum kültürüne sahiptir. Hem bir birey hem de bir profesyonel olarak söyleyebileceğim son şey; “keşke herkes Prestij Firması eğitimleri ile tanışabilse…”
Saygılarımla,

Hazine Ürünleri ve Türev Ürünler
Eğitim programı puanı 5 üzerinden 4,90
Eğitimci puanı 5 üzerinden 5

Bankacılıkta Sorunlu Kredilerin Yönetimi ve Erken Uyarı Sinyalleri
Eğitim programı puanı 5 üzerinden 4,80
Eğitim programı puanı 5 üzerinden 4,90


 

FORTİS BANK EĞİTİM MERKEZİ

Bilgi ve tecrübeleriniz ışığında, “Bankalarda Vergisel Yükümlülükler” eğitim desteği ile çalışanlarımıza artı değerler kazandırdığınız ve değerlendirme sonuçlarına göre üstün performans gösterdiğiniz görülmüştür. Gösterdiğiniz başarı ve değerli katkılarınız ile çalışanlarımızın gelişimine sağladığınız destek için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.


 

YAPI VE KREDİ BANKASI

Değerli Gelişim Ortağımız,

01 Ocak- 31 Mart 2014 tarihleri arasında Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nde verdiğiniz eğitimlerin değerlendirme sonuçlarını bilginize sunar, iş birliğiniz için teşekkür ederiz.

Seminer Adı: Finansal Muhasebe ve Analiz eğitim değerlendirme puanınız 100 üzerinden 93, eğitmen değerlendirme puanınız 100 üzerinden 98’dir.


 

TÜRKİYE KATILIM BANKALARI BİRLİĞİ

“Dış Ticaret Ürünlerinin Satışı” eğitimlerinin sonrasında katılımcılarımız tarafından yapılan yazılı değerlendirmelerde, gerek eğitimin içeriği gerekse eğitimin performansı alanında 100 üzerinden %97 oranında verimli ve başarılı sonuçlandığı tespit edilmiştir.


 

TEB EĞİTİM MERKEZİ

“Türkiye AB İlişkisinin Türk Ekonomisine Yansımaları” eğitimine istinaden değerlendirme anketlerimiz sonucunda eğitmenimiz ve eğitimin 5 üzerinden değerlendirme notları aşağıdaki gibidir.
Eğitmen: 4,71
Eğitim Genel Ortalama: 4,40
Gerçekleştirdiğimiz Sözleşme Hukuku eğitiminden katılımcılarımız çok fayda sağladıklarını belirtiyor. Tarkan hocamız hukuk eğitimi olduğu halde konuyu öyle bir aktarmış ki herkes inanılmaz memnun kalmış ve bir dk sında bile sıkılmadıklarını belirttiler. Bu güzel geri bildirimler karşısında bizlerde çok mutlu olduk. Sizlere ve eğitmenimiz Tarkan hocaya çok teşekkür ederiz.


 

YILDIZ HOLDİNG (ÜLKER)

Prestij Eğitim ile Ülker Eğitim Kataloğu kapsamındaki Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Yönetim Muhasebesi, Teşvikler ve Vergi Planlaması gibi katalog eğitimlerimizde çalıştık. Eğitim içeriği ve eğitmen açısından genel memnuniyet ortalaması 5 üzerinden 4,5 puan olarak gerçekleşti. Katalog eğitimleri farklı sektörlerde faaliyet gösteren grup şirketlerimizdeki farklı profilde çalışanlarımızın bir araya geldiği, dolayısıyla somut eğitim ihtiyaçlarının ve beklentilerin birbirinden farklı olduğu eğitimler. Bu açıdan eğitimin içerik kalitesi ile eğitmenin bilgi birikimi ve tecrübesi bizim için çok önemli. Eğitmenlerin konularına, uygulamaya ve iş hayatındaki dinamiklere hakim olmaları katılımcılarımızın eğitimden beklentilerinin karşılanmasını sağlıyor. Prestij Eğitim’e işbirliğimiz için teşekkür ediyoruz.


 

FİNANSBANK

Eğitim: Temel Muhasebe

Katılımcı Yorumları:

” İyi bir eğitimdi. Eğitmen konuya hakim ve ilgiliydi. Çok kısa bir zamanda, yıllarca gördüğüm muhasebe dersinin genel hatlarıyla anlatılabildiğini gördüm. Üniversite hayatım boyunca sevemedim muhasebeyi zevkli ve anlaşılır şekilde anlatıldı. ”

Eğitim: İlgili Vergi Mevzuatı

Katılımcı Yorumları:

” Mehmet Bey çok başarılı bir eğitmen. Mükemmel bir eğitimi ve mükemmel bir eğitmendi. Vergi çok zor ve ağır bir konu olmasına rağmen mükemmel bir seri anlatımla çok başarılı ve verimli bir dersti. ”

Eğitim: Banka Muhasebesi

Katılımcı Yorumları:

” Eğitmenin konuya hakimiyeti tamdı. İlk defa bankalar muhasebesi eğitimi gördüğüm halde genel bir bakışa bir gün içerisinde sahip oldum. Yalnız bankada çalışacak insanlara bir günlük eğitimin yetersiz olduğunu düşünüyorum. ”
” Konunun daha ayrıntılı işlenmesi bizim için daha yararlı olur. ”

Eğitim: Vergi Hukuku

Katılımcı Yorumları:

” Sunuş becerileri o kadar etkindi ki böyle sözle, sıkıcı ve öğrenmesi zor olan bir dersi insanlara aktarabildi. ”

Eğitim: Şube Mizanı Üzerinden Kontrol Noktaları

Katılımcı Yorumları:

” Hoca mükemmeldi. Eğitim için teşekkürler. ”

Eğitim: Makyajlanmış Bilançoların Tespiti

Katılımcı Yorumları:

” Eğitimin konusu ve eğitmen çok faydalı oldu. Geçmiş bilgilerimizin tekrarı ve güncellenmesi açısından çok olumlu. ”
” Son zamanlarda katıldığım en keyifli ve en verimli eğitimlerden biriydi. Başından sonuna dikkatim dağılmaksızın dinlediğim nadir eğitimlerdendi. Bu bağlamda eğitmenin katkısı maximum seviyedeydi. ”

Eğitim: Mali Analiz

Katılımcı Yorumları:

” Eğitmen bilgi ve tecrübelerini çok açıkca ve öğretici aktardı. ”
” Dersten çok büyük keyif aldım. Böyle eğitimlerin süresi ve sayısı arttırılmalı. ”

Eğitim: Bilançoların Yorumlanması ve Satış Fırsatları

Katılımcı Yorumları:

” Bilgi ve yol göstermek açısından bize önemli şeyler kattı. Mutlaka verilmesi gereken bir eğitimdir. ”
” Bugüne kadar aldığım en verimli eğitimlerdi. Çok yararlı oldu. ”
” Çok iyi bir eğitimdi. İş hayatımda çok faydalı olacağına inanıyorum. ”
” Bugüne kadar aldığımız en etkin eğitimdi. ”

Yeni TTK ve Borçlar Kanunu eğitim değerlendirme puanınız 100 üzerinden 92,32’dir.
Güncel Hukuk Vakaları eğitim değerlendirme puanınız 100 üzerinden 100’dür.
Yeni TTK ve Yeni TFRS Sonrası TFRS ve Hukuk Uygulamaları eğitim değerlendirme puanınız 100 üzerinden 93,90’dır.


 

AKBANK EĞİTİM MERKEZİ

Çalışanlarımızın mesleki gelişimlerine katkılarınız ve hayat enerjinizle onlara örnek oluşunuz bizler için çok önemli. Eğitim sonrasında iletilen teşekkür mesajlarının duyulan memnuniyetin en güzel göstergesi olduğuna inanıyorum. Verimli işbirliğimizin devamını dilerim.

Katılımcı yorumlarını aşağıdaki cümlelerle özetleyebiliriz:

“Konu hakkında son derece bilgili, aktarımı mükemmel.”
“Hakikaten çok başarılı bir insan ve harika bir eğitmen.”
“Her yönüyle mükemmel bir eğitmen.”
“Muhasebeyi iyi anlatan bir düzine insan biliyorum. Ama Mehmet Bey gerçekten işini harika yapıyor.”
“Bizlere eğitmen olarak Mehmet Bey’i seçtiğiniz için teşekkürler.”
“Kesinlikle çok iyi anlatıyor, sınıfa ve konuya hakim.”
“Ders çok zevkli geçti.”
“Muhasebe bu kadar zevkli anlatılamaz.”
“Konuya hakim ve anlatımı etkili.”

Temel Muhasebe ve Vergi Uygulamaları eğitimiyle ilgili katılımcı yorumları

” Harika bir ders anlatımı var. ”
” Farklı bakış açısıyla kazanımlarımız olağanüstü idi. ”
” Bu eğitimi bu şekilde aldığım için kendimi şanslı hissediyorum. ”

Vergi eğitimiyle ilgili katılımcı yorumları

“Bu kadar ağır bir dersi bu kadar anlaşılabilir hale getirdiği için Mehmet Bey’e teşekkürler.”
“Bulunduğumuz konum itibariyle yorum ve çözüm getirmede ezber yerine bilinen problem çözmemiz konusunda bu eğitimin son derece faydalı olacağını düşünüyorum. ”
“Tek kelimeyle harika bir eğitmen. – Sınıf hakimiyeti, konuyu ezber veya slaytları okuyarak değil görerekten anlatması severek yapması dinleyicilerinde derse konsantre olmasını sağladı.”
“Son derece kaliteli verilerle desteklenen düzeyli bir eğitim ve anlatımdı. Teşekkürler. ”

Seminer Adı: Türev Ürünler değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4,64’tür.”
Seminer Adı: Banka Bilançosu ve Mizan Yönetimi değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4,73’tür.”


 

ŞEKERBANK

Seminer Adı: TFRS ve Kredi Analizi Eğitmen konusuna hakim ve öğretici idi.

Eğitimin değerlendirme sonucu 94,12.
Eğitmenin
değerlendirme puanı 96,95


 

ALBARAKATURK KATILIM BANKASI

Temel Muhasebe eğitimine ait eğitmeninizin değerlendirme sonucu 97,55 dir.
Banka Muhasebesi eğitimine ait eğitmeninizin değerlendirme sonucu 96,67 dir.
Mali Analiz eğitimine ait eğitmeninizin değerlendirme sonucu 99,55 dir.
İleri Mali Analiz eğitimine ait eğitmeninizin değerlendirme sonucu 97,07 dir.
Bilanço Makyajlama Teknikleri eğitimine ait eğitmeninizin değerlendirme sonucu 99,29 dur.
Kredi Türleri eğitimine ait eğitmeninizin değerlendirme sonucu 100 dür.
Bilançodan Çapraz Satış eğitimine ait eğitmeninizin değerlendirme sonucu 97,08 dir.
Gelir Vergisi – Kurumlar Vergisi – VUK eğitimine ait eğitmeninizin değerlendirme sonucu 99,05 dir.
Türkiye`deki Firmaların Yararlanabileceği Teşvik ve Hibeler, Yeni Teşvik Paketi eğitimine ait eğitmeninizin değerlendirme sonucu 97,25 tir.
Sektörel Firma Analizi eğitimine ait eğitmeninizin değerlendirme sonucu 97,69 dur.


 

EVRENSEL CATERING

Seminer Adı: Yaratıcı Drama İle İletişim

” Süper bir eğitimdi 6 saat nasıl geçti hiç anlamadık. Eğitmenimiz süper bir eğitim verdi, çok keyif aldık. Çok teşekkür ederim. ”