ETKİNLİK ORGANİZASYONLARI

 

Sonuca odaklanmış profesyonel organizasyon ekibiyle Prestij Eğitim’in temel amacı; istek ve taleplerinize güvenilir ve kusursuz bir şekilde cevap vermektir. Vizyonel bir yapı tarzıyla, fikirleriniz ve istekleriniz belirlediğiniz kriterlere uygun şekilde gerçekleştirilir.

Biz organize edelim… Sizler keyfini çıkarın…

ORGANİZASYONLAR

 

KARTING

 

ATV

  • Motivasyon atölyesi, 20 dakika ile 2.5 saat arasında değişebilen uzunlukta senaryolarla çalışabilen;toplantı,kongre v.b yüksek katılımın olduğu organizasyonlara özel,takım çalışması yoluyla motivasyona yönelik ritm atölyesi çözümüdür.Perküsyon topluluğu eşliğinde,katılımcıların tamamı veya isteyenler gösteriye interaktif bir şekilde dahil edilerek etkinlik hareketlendirilir,takım ruhu oluşturulur ve grup motivasyonu üst seviyelere çıkarılır.
  • Performans atölyesi, kurumunuza özel bir ritm performans grubunun kurulduğu ve bu grubun bir etkinlikle sahne almasına yönelik çalıştırdığı ritm atölyesi çözümüdür. 5-50 kişilik katılımcı grubunun motivasyonunu artırmak, iletişimlerini kuvvetlendirmek ve eğlenerek takım ruhu oluşturmalarını amaçlamaktadır.